O nas | Referencje


Szanowni Państwo, 
Jesteśmy Szczecińską pracownią architektoniczną. Celem naszej pracy jest realizacja wysokiej jakości unikalnych budynków i aranżacji wnętrz, od fazy opracowania i koordynacji wielobranżowego projektu budowlanego, poprzez nadzór autorski na budowie, do oddania obiektów do użytkowania. 

Ważnym zakresem naszej działalności, skierowanej do biznesu, inwestorów indywidualnych i instytucji jest także formalno-prawna urzędowa obsługa rozpoczętych oraz planowanych inwestycji budowlanych.

Zespół:
  • mgr arch. wnętrz Maciej Mielnicki  Posiada ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze formalno-prawnej inwestycji budowlanych i pełnieniu funkcji konsultanta (doradztwo inwestycyjne w budownictwie) oraz Menadżera Projektu (PM) i Inwestora Zastępczego. Posiada szeroką praktyczną wiedzę i doświadczenie z zakresu spełniania wymagań administracji budowlanej oraz organizacji, realizacji i odbioru powykonawczego inwestycji budowlanych. Architekt wnętrz, autor licznych projektów aranżacji wnętrz dla inwestorów indywidualnych i instytucji (m.in. PŻM, ZUS, PKO, placówki służby zdrowia).
  • mgr inż. arch. Michał Mielnicki, Architekt IARP  Posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń. Członek Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Architektów. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas projektowania, zarządzania projektami oraz nadzorowania realizacji szerokiej gamy obiektów budowlanych w Polsce i w krajach UE (Irlandia i Cypr) oraz na Bliskim Wschodzie (Katar). 

Projektanci stowarzyszeni:
  • mgr inż. arch. Krzysztof Wiszniewski – Ukończone w 1982 r. studia na Politechnice Szczecińskiej, Wydział Budownictwa i Architektury, Kierunek Architektura. Realizuje projekty dla inwestorów polskich i zagranicznych (Dania). Posiada rozległe doświadczenie w nadzorach inwestorskich w trakcie realizacji budów. Specjalista w zakresie nowoczesnych i tradycyjnych konstrukcji drewnianych (w tym budynki z bali - projekty budowlane i wykonawcze m.in. dla  lokalu "Oberża Chłopska" przy stadionie K.S. Arkonia) . Posiada bogate doświadczenie w opracowaniu i nadzorze realizacji projektów dla branży gastronomicznej i hotelarskiej (projekty budowalne, wykonawcze, HACCP).